Pályaválasztás

Tisztelt Szülők!

Kedves Pályaválasztó Fiatalok!

Közeleg az időpont, amikor az általános iskola nyolcadik osztályába járó tanulóknak válaszolniuk kell arra a kérdésre „MERRE TOVÁBB?”. A Klebelsberg Intézményfenntartó Központ Győri Tankerülete és a Győr-Moson-Sopron Megyei Pedagógiai Intézet összegyűjtötte a Győr-Moson-Sopron megye területén működő középiskolák iskolaismertetőit a 2015/2016. tanévre vonatkozóan azzal a céllal, hogy a legfrissebb információkkal lássa el a pályaválasztás előtt álló tanulókat és szüleiket. Ebben a kiadványban közöljük a középiskolák OM azonosító számát, valamint az iskola 2015/2016. tanévre meghirdetett tanulmányi területeinek megnevezését és belső kódját, melyeket a jelentkezési lapon, valamint a tanulói adatlapon kell feltüntetni. (klikk a képre az útmutató eléréséhez)

palyavalasztasi_utmutato_2015-2016_kiralyiskola-hu