iskolabezárás közlemény

Kedves Szülők!

Orbán Viktor miniszterelnök péntek este tájékoztatta a közvéleményt, hogy 2020. március 16-ától (hétfő) “tantermen kívüli digitális munkarend” lép életbe, amely azt is jelenti, hogy a tanulók nem látogathatják a köznevelési intézményeket. Az iskolák hétfőtől zárva lesznek.
A Soproni Tankerületi Központ folyamatosan tájékoztatni fogja az érintetteket a szükséges teendőkről, és a kialakult helyzetben szíves türelmüket kéri!
A tájékoztatás az iskola részéről folyamatos lesz, (a Király Iván Általános Iskola facebook oldalán, a Kréta rendszeren keresztül, az iskolai honlapon keresztül és az osztályok zárt facebook csoportjaiban) ezért kérjük, hogy várják türelemmel és kísérjék figyelemmel az iskola vezetésétől érkező híreket!
Kérem, hogy mindenki gondoskodjon a helyben szokásos digitális kapcsolattartási módok folyamatos elérhetőségéről, hogy mindenkihez eljuthasson a szükséges információ!
A helyzetre való tekintettel kérjük a Szülőket, hogy e-mail címüket, aktuális telefonszámaikat szíveskedjenek az osztályfőnököknek a facebook csoporton keresztül, privát messenger üzenetben vagy telefonon smsben elküldeni!
Kérem Önöket, hogy az iskolában maradt tankönyvekért, ruhákért, és egyéb felszerelésekért hétfőn 14:00-18:00 között szíveskedjenek befáradni! Digitális távoktatás formájában folytatjuk a tanévet, ezért akik elvesztették KRÉTA belépési kódjukat, illetve nem tudnak belépni a rendszerbe, legkésőbb hétfő délig szíveskedjenek jelezni a 06/96 279-137-es iskolai telefonszámon!

Tisztelettel:
Márczisné Varga Lívia